Konzultace po telefonu (po-pá) +420 720 071 364

Velkoformátové obklady ocení nejen milovníci nadčasových designů

Nezařazené

Ať už plánujete rekonstruovat koupelnu či kuchyni nebo pouze hledáte inspiraci pro budoucí bydlení, jistě přemýšlíte, která varianta je pro vás ta pravá. V dnešním příspěvku vám představíme velice moderní způsob řešení obkladů a dlažby.

Kolekce Ultra CON.CREA na první pohled připomíná betonové obklady či dlažbu, zdání ale klame. Keramická dlažba věrně připomíná betonové povrchy, ale disponuje výhodami, které pravý beton postrádá. 

Ultra CON.CREA je inspirovaná přírodou a ocení ji zejména milovníci minimalistických interiérů i exteriérů. Nadčasový vzhled jí dodává zejména spektrum barevných provedení, které jsou jemné a neutrální a neomrzí se ani při každodenním pozorování. Z pěti variant od béžové až po tmavě šedou v kombinaci s jemnou texturou, která je příjemná i na dotek, si vybere každý.

Využití této kolekce od výrobce Ariostea je natolik rozmanité, že vynikne jak v soukromých rezidenčních prostorách, tak v hotelech a jiných veřejných objektech. 

Tuto velkoformátovou kolekci uvítají i majitelé malých koupelen. Možná vás napadlo, že do malých prostor patří jen malé obklady. Pravda je ale taková, že takový interiér pak může působit nejednotně, oproti tomu velké formáty vaši koupelnu krásně sjednotí. V exteriérech se tyto obklady vyplatí mimo jiné také z toho důvodu, že nevyžadují příliš velkou údržbu, hodí se tak i do hůře přístupných exteriérů.