Konzultace po telefonu (po-pá) +420 720 071 364

Reference

Dům Praha Radotín

Obklad Casalgrande Padana Marmoker Travertino Romano 59×118 v matném provedení imitace přírodního travertinu, mrazuvzdorná tudíž použitelná i venku, rektifikovaná tudíž jde pokládat na minimální spáru, zátěžová, vhodná jak do moderních interiérů tak do rekonstrukcí, každá dlaždice je jiná, neopakují se. Výhoda oproti „normálnímu“ travertinu je cena, nižší váha, lepší instalace, nulová nasákavost (nemusí se impregnovat).

Dlažba Marca Corona Stoneline Gold v matném provedení a formátu 60×60, imitace přírodního kamene, mrazuvzdorná tudíž použitelná i venku, rektifikovaná tudíž jde pokládat na minimální spáru, zátěžová, vhodná jak do moderních interiérů tak do rekonstrukcí, každá dlaždice je jiná, neopakují se. Výhoda oproti „normálnímu“ kameni je cena, nižší váha, lepší instalace, nulová nasákavost (nemusí se impregnovat). Vyrábí se i protiskluzné provedení pro venkovní použití a použití u bazénů, takže může dlažba probíhat z interiéru do exteriéru.

Mozaika řezaná z dlažbyhttps://www.marcacorona.it/it/collezioni/marca-corona/stoneline/

Dům Praha Radotín
Dům Praha 5

Dlažba Marca Corona Street 60×60 v designu oprýskaného betonu, vhodná do moderních interiérů, mrazuvzdorná tudíž použitelná i venku, rektifikovaná tudíž jde pokládat na minimální spáru, zátěžová, každá dlaždice je jiná, neopakují se. Vyrábí se i v dalších barvách a formátech – https://www.marcacorona.it/it/collezioni/marca-corona/street/

Obklady Marca Corona 4D 40×80 čistě obkladová série (nelze použít na podlahu) s plastickým dekorem. Vyrábí se ve dvou formátech a několika různých dekorech ve dvou barvách.

Dům Praha 5
Byt Praha

Dlažba Casalgrande Padana Marmoker Statuario Grigio v matném provedení a formátu 59×59, imitace přírodního mramoru, mrazuvzdorná tudíž použitelná i venku, rektifikovaná tudíž jde pokládat na minimální spáru, zátěžová, vhodná jak do moderních interiérů tak do rekonstrukcí, každá dlaždice je jiná, neopakují se. Výhoda oproti „normálnímu“ mramoru je cena, nižší váha, lepší instalace, nulová nasákavost (nemusí se impregnovat).

Byt Praha
Dům Statenice

S kvalitou produktů a celkově přístupem firmy jsem byl velmi spokojen. Co se dohodlo, to platilo. Byla nám dodána nezávazná kalkulace a návrh řešení, včetně vizualizace. Komunikace byla také v pořádku. Děkuji za dobře odvedenou práci. Pavel J.

Dům Statenice