Konzultace po telefonu (po-pá) +420 720 071 364

Retro prvky vyniknou v každém interiéru

Nezařazené

Při výběru nové dlažby či obkladů není nutné držet se jednobarevné, střídmé dlažby. Retro obklady a podlaha mohou být zajímavým prvkem, který interiéru dodá šmrnc a jedinečnost. 

Retro dlažba se hodí jednak do soukromých prostorů, ale i do těch veřejných. Venkovským sídlům, stavením a hotelům tato dlažba dodá správný rurální a rustikální nádech, do kterého se budou návštěvníci s láskou vracet. Vynikne však i v restauracích či obchodech, ty díky retro prvkům získají dojem útulnosti.

Milovníci středomořských dekorů mohou vybírat ze vzorů inspirovaných Provence či jižní Itálií (Dlažba Marca Corona Storie d’Italia S2). Zdobný design inspirovaný folklórem vás rázem přesune mezi levandulová pole jižní Francie, dlažba Marca Corona Forme Stemma F vycházející z tradiční techniky teraca zase do Benátek. 

Vybírat můžete z široké nabídky barevných provedení, v teplých i studených tónech. Zajímavým řešením může být také tzv. patchwork, který se vyznačuje možností zkombinovat různé dekory a designy tak, že vytvářejí jedinečný, avšak celistvý vzhled. Zvykem v tomto případě bývá sladit různé dekory s jednobarevnou dlažbou právě proto, aby podlaha či obložená stěna působila jako celek.