Konzultace po telefonu (po-pá) +420 720 071 364

Designová vodovodní baterie: Detail, který podtrhne styl interiéru

Nezařazené

Při zařizování interiéru se vodovodní baterie mohou zpočátku jevit jako detail, který ve srovnání s ostatními položkami není až tak podstatný. Jakmile však přijde na jejich výběr, možná zjistíte, že jde o poměrně zásadní rozhodnutí a že zvolit ty pravé může být celkem oříšek. Vodovodní baterie by totiž měly být nejen kvalitní, praktické a snadno ovladatelné, musí také dobře vypadat a ladit s celkovým vybavením.

designové vodovodní baterie

Při výběru nových baterií zapomeňte na nudnou klasiku s červeným a modrým kohoutkem a raději zaměřte pozornost na designové vodovodní baterie. Uvidíte, že se to vyplatí. Zatímco běžné baterie v některých prostorách působí trochu jako „pěst na oko“, v sortimentu těch designových najdete řešení pro interiér v jakémkoliv stylu. Ať už jste při zařizování vsadili na industriální vzhled, retro a nebo minimalismus, designová vodovodní baterie výsledný dojem ještě podtrhne.

vodovodní baterie

Klíčové je zachovat v celém prostoru jednotnost. Pokud místnosti dominují výrazné ostré rohy a hrany, promítněte je také do výběru baterie. Měkké a plynulé křivky naopak udělají parádu spíše v interiérech, kde se snažíte docílit útulné a hřejivé atmosféry. Zároveň vše musí ladit –⁠ nejen umyvadlová baterie se sprchovou či vanovou a případně i s bidetovou baterií, ale i koupelnové doplňky, od háčků na ručníky až po zásobník na mýdlo.

designová vodovodní baterie

Pokud vás designové vodovodní baterie zaujaly, vaší pozornosti by neměla uniknout italská firma Palazzani, která se výrobě sanity věnuje už od roku 1960. Baterie Palazzani vynikají hlavně povrchovou úpravou – jsou potaženy niklem a chromem o tloušťce až 20 mikronů, což odpovídá všem nejpřísnějším testům odolnosti.

vodovodní baterie Palazzani

Tip: Kolekce baterií MIS bude ozdobou každého moderního interiéru. Kombinace štíhlých linií a zajímavých plochých povrchů je efektní a mimořádně elegantní.

Tipy, jak vybrat tu nejvhodnější baterii, už znáte, nezbývá tedy nic jiného, než je uvést do praxe! Chcete další inspiraci? Prohlédněte si i bidetové baterie, sprchy a sprchové sady značky Pallazani.