Konzultace po telefonu (po-pá) +420 720 071 364

Velkoformátová dlažba vaše interiéry opticky zvětší a dodá jim nádech luxusu

Nezařazené

Elegantní řešení, ať už vybavujete malé či velké interiéry, vám může poskytnout velkoformátová dlažba. Její hlavní předností je malé množství spár, hodí se do minimalistických prostor a ocení ji mimo jiné také milovníci čistých linií. 

Na našem webu najdete velkoformátovou dlažbu od několika výrobců, od Kronos Ceramiche, La Fabbrica Ava a Ariostea. 

Kolekce ULTRA od výrobce Ariostea má široké spektrum využití. Hodí se jako ideální řešení kromě klasické podlahy i při výrobě stolů, kuchyňských linek, posuvných dveří či umyvadel. Tato kolekce je dostupná v šířce pouhých 6mm, příjemně vás proto překvapí lehkostí, ale zároveň vysokou odolností. Díky svojí tenké šířce je designově flexibilní.

Na webu si můžete vybrat z mnoha druhů a sérií, které nám společnost Ariostea dodává. Série ULTRA Onici připomíná svým vzhledem onyx a velice věrně jej napodobuje, série ULTRA Teknostone pro změnu imituje vzhled kamene v kombinaci se surovým betonem. 

Velkoformátová dlažba dokáže udělat s vaším interiérem zázraky. Opticky ho zvětší a dodá mu nádech nadčasovosti. Najdete zde tedy širokou nabídku velkoformátové dlažby i obkladů, záleží čistě na vašem vkusu a možnostech.