Konzultace po telefonu (po-pá) +420 720 071 364

Sjednocení podlahy s prvky interiéru? Není problém! Služba K-LAB nabízí úpravu dlažby na míru!

Nezařazené

Chcete si doma vytvořit soukromé umělecké dílo z vašich interiérů? Nejste-li spokojeni s nabídkou, která je na trhu, nebo toužíte po jedinečných designech, ideálním řešením může být koncept zakázkové výroby dlažby a obkladů na míru.

Firma Kronos nadchla trh exkluzivní službou K-LAB, která umožňuje objednat si dlažbu a obklady z keramiky na míru. Vyrobí vám na míru schody, prahy i okraje bazénů z jakýchkoliv dlaždic podle vašeho výběru a potřeb. 

Máte cit pro detail? Pak rovněž oceníte možnost nechat si vytvořit i další objekty maximálně sladěné s dlažbou. Venkovní prostory dovede k dokonalosti jednotná kombinace dlažby se stolem či květináči, vnitřní interiéry nádherně sjednotí schody na míru ve stejném provedení jako dlažba na podlaze. 

Společnost Kronos se inspirovala při vymýšlení této služby konceptem využívaným v oděvním průmyslu – oblekem na míru. Žádné oblečení vám nepadne lépe než to, které bylo ušito na míru, a to samé platí i v případě vybavování vašeho domu. Žádná masově prodávaná dlažba nevyhoví vašim představám tolik, jako když si ji necháte vyrobit přesně podle vašich potřeb. 

Cílem služby K-LAB je vytvořit produkt, který se bude co nejvíce přibližovat dokonalosti. Máte vybraný povrch dlažby, který by se vám líbil? Nechte si zhotovit doplňkové produkty z této dlažby a obklopte se krásou, která se neomrzí. Jednotlivé kousky je možné si nechat zhotovit v několika šířkách – 1 cm, 2 cm nebo 6 cm. Konkrétní možnost záleží pouze na vašem výběru.