Konzultace po telefonu (po-pá) +420 720 071 364

Plastické obklady z vašich interiérů vytvoří umělecké dílo

Nezařazené

Trend, který v poslední době roste na oblibě, upoutá každého návštěvníka vašeho bytu či domu na první pohled. Takzvané plastické obklady nebo 3D obklady, jak už název vypovídá, vystupují do prostoru a z jindy nudných zdí vytvářejí umělecké dílo. 

Plastické obklady se nehodí pouze do koupelny, ale i do kuchyně, obývacího pokoje či do ložnice. Zejména hra světla a stínu z těchto 3D povrchů vytváří zajímavý doplněk do jakéhokoliv interiéru.

Na našem e-shopu si můžete vybrat z několika variant plastických obkladů z kolekce 4D, naším dodavatelem je výrobce italských keramiček Marca Corona.

Tato série je čistě obkladová, nelze ji tedy použít jako interiérovou dlažbu. Vytváří zajímavou kombinaci ve spojení s prvky dřeva, kamene, stěrky nebo i čistými barvami. Doporučujeme ji proto například doplnit podlahou z kolekce Stoneone od stejného výrobce.

Milovníci nejnovějších trendů jistě najdou zalíbení ve variantě v petrolejové barvě z této kolekce. Petrolejová barva z této kolekce byla totiž architekty a designéry oceněna barvou sezóny.